www.hotel-ubytovani.com
Penzion Jílové u Prahy Ubytovací středisko OKROUHLO - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Jílové u Prahy Ubytovací středisko OKROUHLO -  je k dispozici připojení na internetPenzion Jílové u Prahy Ubytovací středisko OKROUHLO -  je k dispozici letní terasaPenzion Jílové u Prahy Ubytovací středisko OKROUHLO - disponuje kavárnouPenzion Jílové u Prahy Ubytovací středisko OKROUHLO - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Jílové u Prahy Ubytovací středisko OKROUHLO - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Jílové u Prahy Ubytovací středisko OKROUHLO - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Penzion Ubytovací středisko OKROUHLO
Okrouhlo 147, Jílové u Prahy 25401
Česká Republika
Pension-Jilove-Okrouhlo@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Ubytovací středisko OKROUHLO ubytování Jílové u Prahy Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Ubytovací středisko OKROUHLO - ubytování Jílové u Prahy | Vítejte

 
Penzion Jílové u Prahy Ubytovací středisko OKROUHLO Ubytování na Praze Západ 
Ubytovací středisko Okrouhlo najdete ve stejnojmenné obci Okrouhlo, která leží na jižním okraji Prahy, cca 10 km od hlavního města. 

Penzion Okrouhlo ubytování :
Ubytovací středisko Okrouhlo má pro své hosty připraveno ubytovávání v jedno, dvou, tří, čtyř a pěti lůžkových pokojích a dvou šesti lůžkových pokojích – některé jsou s možností přistýlky. Tři pokoje jsou vybaveny vlastní kuchyňkou.

Ubytovací středisko Okrouhlo pokoje
Jedná se vždy o samostatné pokoje s vlastním vchodem, jejíchž vybavení tvoří sociální zařízení, sprchový kout, umývadlo, lednička. Pokoje mají ve výbavě televizor. Možnost připojení vlastní TV. V celém objektu je možnost připojení na internet Wi-fi.

K dispozici je společná kuchyňka kompletně vybavená, s automatickou pračkou. Celková kapacita penzionu je 48 lůžek v 16 pokojích.

Ubytovací Středisko Okrouhlo stravování
V rámci služeb Ubytovací Středisko Okrouhlo nabízí ubytovaným hostům snídaně servírované či formou bufetu. Ke konzumaci jídel a k posezení slouží upravené prostory občerstvení a kuřácký salonek. Při slunečném počasí je možné posezení na venkovní terase, v letním období si můžete koupit zmrzlinu nebo zmrzlinové poháry. Snídaně je nutno předem objednat.

Při vlastním stravování je v objektu k dispozici kuchyňka a obchod s výběrem základních potravin, pečiva, mléčných výrobků, čerstvých zákusků, mražených výrobků a mnoho druhů nealkoholických a alkoholických nápojů. Další možnost stravování nabízejí restaurace v obci.

Dovolená ubytování u Prahy Okrouhlo a okolí
U obce Okrouhlo začínají krásné lesy, které se táhnou směrem k Jílovému u Prahy a dále k Benešovu, či směrem k Petrovu, Davli a dále přes Štěchovice k Mníšku pod Brdy. Návštěva těchto lesů jistě potěší srdce každého houbaře i sběrače lesních plodů. V dané lokalitě a okolí se od středověku až do 60 let dvacátého století těžilo zlato - Regionální muzeum v Jílovém u Prahy.

Pro vyznavače lodního vyžití je zde v době jarního tání a po vydatných deštích možnost jízdy Zahořanským potokem až po soutok s Vltavou v Davli. Blízkost dalších zajímavých míst jako Karlštejn, Koněpruské krasové jeskyně, Konopiště přímo vybízí k výletu a to jak vlakem z Vraného nad Vltavou, tak na kole nebo autem. Pěší turistika v dolním Posázaví.